Poloha

Vážení a milí hosté,

hledáte kvalitní a cenově přijatelné ubytování na jižním okraji Prahy, krátkodobě či dlouhodobě? Toto je pozvání právě pro Vás!

Najdete na nás na této adrese: Penzion Spokojený host, Vestecká 63, Vestec u Prahy.

Dostanete se k nám

  • po novém okruhu od Brna na Plzeň (sjezd Jesenice, Vestec)
  • od Tábora po staré Benešovské (č. 603)
  • od Strakonic po okruhu
  • ze stanic metra Budějovická, Opatov - Výborné autobusové spojení (cca 15 minut jízdy)

Pokud se chystáte do okolí (Jesenice, Šeberov, Hrnčíře, Rozkoš, Průhonice, Čestlice, Herink, Zlatníky, Cholupice) na víkend, za přáteli, či pracovně - neváhejte využít našeho ubytovacího zařízení.

Poloha penzionu Spokojený host - Ubytování v Praze.

Penzion je situován na jižním okraji Prahy a je velmi dobře přístupný. Na detaily, jak se k nám dostanete naleznete zde. Věříme, že k nám každý cestu najde a bude pravidelným spokojeným návštěvníkem.

Slevy ubytování a akční nabídky.

Pokud by vás zajímalo, kolik u nás můžete ušetřit, když si objednáte například ubytování na víkend? Podívejte se do sekce Akce Praha ubytování, kde jsme pro vás připravili několik určitě zajímavýchakčních nabídek ubytování v Praze. Vyberte si zavolejte nám! Praha ubytování Spokojený Host.

Možnost zajímavých výletů.

Máte možnosti vyrazit na zajímavé výlety s dětmi nebo sami. Doporučujeme navštívit najvětšíaquapark v Průhonicích, který je pouhých 5 km od našeho penzionu nebo ZOO, kde vám zajistíme vstupenky zdarma - Praha ubytování.

Stravování v našem penzionu.

Každý náš host si může objednat velmi dobrou snídani s vždy čerstvým pečivem. Pokud chcete můžete si objednat snídani vegetariánskou. Kávu či čaj si u nás můžete uvařit kdykoli. Oběd nebo večeři vám doporučíme ve vybraných restauracích 5 minut od našeho penzionu.